“Під крилом добра СНАУ” – це  волонтерська служба, яка займається благодійністю там, де це вкрай потрібно. Нещодавно на сайті нашого університету була опублікована новина про добрі справи наших студентів під час війни. Наші студенти організували сбір коштів для придбання їжі для собак . «Лапка любові»- благодійна акція, завдяки якій було закуплено корм для собак, які живуть у притулку.

Допомога бездомним тваринкам у мирний час, а, тим більше, під час війни, є однією  з багатьох важливих проблем, тому, що перевезення домашніх улюбленців по країні та за кордон іноді дуже важко, навіть неможливо. Люди покидають свої домівки, та нерідко доводиться разом з ними залишати своїх тварин. Як результат – кількість бездомних тварин збільшується

Студенти будівельного факультету також не стояли осторонь: Шевченко Артем, Сухих Денис  приймали активну участь у благодійній акції. «Ми відповідаємо за тих, кого приручили», – це відома цитата з філософської повісті Антуана де Сент-Екзюпері, що є закликом  бути відповідальним, дорожити довірою, не обманювати наших друзів,  набуває реальну актуальність. Дякуємо всім небайдужим!