Майстер-клас від компанії “IMPERAYIV” (м. Харків)
26 травня в стінах будівельного факультету відбувся чудовий майстер-клас від компанії “IMPERAYIV” (м. Харків) на тему “Композитна арматура та сітка, досвід її використання та переваги”. Захід було проведено для усіх бажаючих – як для студентів, так і для викладачів.
В форматі Zoom-конференцію майстер клас відвідали студенти 1 магістерського курсу та 3 бакалаврського спеціальності “Промислове та цивільне будівництво” та викладачі факультету.
Вебінар було організовано будівельним факультетом СНАУ спільно з компанією “IMPERAYIV” .
Вебінар провів фахівець з продукції, менеджер компанії “IMPERAYIV” Акіменко Олександр Олександрович.
Викладачі та студенти будівельного факультету щиро вдячні за отриману актуальну та надзвичайно цікаву інформацію, інформаційні брошури. Викладацько-студентський колектив факультету сподівається на подальшу плідну співпрацю з компанією “IMPERAYIV”.