МАЙСТЕР-КЛАС ВІД RADOSŁAW LEUSZ 21.02.2023 р.
Співпраця з фірмою BP-AMARAD (м. Гданськ, Польща) стає гарною традицією. Так, в рамках професійних майстер-класів для студентів та викладачів факультету будівництва та транспорту 21 лютого 2023 року в форматі on-line відбувся майстер-клас від директора BP-AMARAD RADOSŁAW LEUSZ. Фірма займається розробкою проектів будівель та споруд (зокрема мостових) з використанням европейського програмного забезпечення Sofistik (Німеччина).
Sofistik – сучасний, потужний розрахунковий комплекс, опанування яким здобувачами спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» надасть можливість інтегруватися на ринок праці країн ЄС.
Ліцензійна угода на використання цього програмного забезпечення укладена між СНАУ та BP-AMARAD http://surl.li/dlapb
Майстер-клас було присвячено основам створення розрахункових схем в ПК Sofistik, а саме в модулі, призначеному для моделювання розрахункової схеми.
Студенти та НПП факультету висловлюють щиру подяку пані Анжеліці Криловій та RADOSŁAW LEUSZ за організацію та проведення чудового майстер-класу.