На будівельному факультеті СНАУ відбувся 1-й етап творчого конкурсу для абітурієнтів спеціальності “Архітектура та містобудування”

8 липня у стінах СНАУ відбувся перший етап творчого конкурсу для абітурієнтів, що вступають на спеціальність 191 “Архітектура та містобудування” будівельного факультету. Творчий конкурс проводився у два тури з 9-00 до 17-00 з перервою між турами. В першому турі студенти виконували завдання з композиції з простих геометричних тіл. Завданням другого туру був рисунок з натури гіпсового рослинного орнаменту. Творчий конкурс відбувався в аудиторії, де забезпечені умови безпеки на випадок оповіщення повітряної тривоги. На щастя, в цей день сигналів повітряної тривоги у місті Суми не було. Творчий конкурс відбувався як у звичайному форматі, так і дистанційко за допомогою платформи Zoom. Всі абітурієнти успішно впоралися з поставленим завданням і отримали позитивні оцінки. Тож чекаємо вас вже у лавах студентів нашого факультету для здобуття творчої, цікавої та безперечно дуже перспективної професії!

Для тих, хто не брав участь у творчому конкурсі 8 липня, нагадуємо, що буде другий тур 18 липня. Тож запрошуємо тих абітурієнтів, які ще не встигли зареєструватися, подати заяви на участь у творчому конкурс! Чекаємо на вас!