На будівельному факультеті СНАУ відбувся атестаційний іспит та захист кваліфікаційних робіт ОС “бакалавр” за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування”

21, 23 і 24 червня на будівельному факультеті СНАУ відбувся кваліфікаційний іспит та захист кваліфікаційних робіт випускників ОС “бакалавр” за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування”. Зважаючи на військовий стан у країні та близькість нашого міста до кордону з країною агресором було прийнято рішення захист провести дистанційно за допомогою он-лайн технологій Zoom, Moodle та мультимедійного обладнання університету. Державна екзаменаційна комісія зібралася у повному складі в стінах університету. Не дивлячись на складні умови для роботи в цьому році, всі студенти успішно впоралися із поставленими завданнями і у повному обсязі виконали та представили до захисту свої кваліфікаційні роботи. Голова комісії директор ДПТП “Сумбудпроект” Лащ Богдан Миколайович та інші члени комісії були приємно вражені високим рівнем робіт, навіть не зважаючи на дистанційне навчання. Студентами були представлені цікаві теми, зокрема “Інститут будівництва та архітектури Сумського НАУ у м. Шостка”, “Культурно-мистецький центр у м. Суми”, декілька проектів аеропорту для м. Суми, готельні, оздоровчо-рекреаційні комплекси у м. Суми та області та інші актуальні проекту для регіону. Хочеться відмітити зростання рівня володіння засобами комп’ютерної графіки та візуалізації у студентів, розуміння містобудівної ситуації та будівельних норм і правил. Деякі роботи комісія рекомендувала до участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі дипломних проектів архітектурних шкіл. Процедура дистанційного захисту відбулася успішно, всі студенти вийшли на зв’язок, були ідентифіковані, чітко доповідали та відповідали на поставлені комісією запитання. Дякуємо студентам за представлені проекти і плідну роботу та чекаємо вас у магістратурі на нашому факультеті!