НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

23 грудня 2021 року на будівельному факультеті СНАУ відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування”. За ініціативи голови ДЕК, директора департаменту архітектури та містобудування Сумської ОДА Володимира Бикова та за підтримки ректора СНАУ Володимира Ладики на захист було запрошено голів об’єднаних територіальних громад Сумської області, які сьогодні зацікавлені у фахівцях-архітекторах. На захисті було представлено роботи за акутальними і дуже цікавими для регіону тематиками – це і сучасний комплексний центр позашкільної освіти у м. Конотоп, і льодова арена у м. Суми, і комплекс автогоночного спорту, і санаторно-курортні заклади в привабливих рекреаційцних куточках Сумської області. Окрім якісних  архітектурних проектів, студенти представили глибокі наукові дослідження за даними тематиками, що відзначили голова ДЕК Володимир Биков та інші члени ДЕК. Всі студенти отримали позитивні оцінки. Тож бажаємо молодим фахівцям творчих успіхів та кар’єрного зростання на професійному шляху і сподіваємося на якісні зміни в архітетурі рідного міста та області!