НА БУДІВЕЛЬНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР ВІД КОМПАНІЇ SOFiSTiK AG (НІМЕЧЧИНА)
На будівельному факультеті сьогодні відбулася довгоочікувана та значна подія – майстер-клас в формі вебінару від представника компанії BP AMARAD RADOSŁAW LEUSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (м. Гданськ, Польща) пана Wojciech Pruszkowski. Компанія є дистрибютором програмного забезпечнння німецької компанії SOFiSTiK AG.
Подія відбулася в рамках підписаної угоди про співпрацю між компанією SOFiSTiK AG та Сумським НАУ http://surl.li/dgvds.
Слухачами вебінару були викладачі будівельного факультету, а також студенти ОС «Бакалавр» та магістранти першого та другого курсу.
У заході також приймали участь предстваники Київского національного університету будівництва та архітектури та Національного транспортного університету.
Впродовж години пан Wojciech Pruszkowski розповів про структуру, можливості, принципи роботи сучасного ВIМ інструменту – програмного комплексу SOFiSTiK.
В сучасному інженерному проектуванні нівелюються межі роботою архітектора та конструктора. Ці два види проектування інтегруються між собою.
SOFiSTiK – є сучасним представником ВIМ інтегрованих програм, що дає можливість створювати конструкції будь-якої конфігурації у всіх галузях будівельного проектування. Програма сумісна та взаємодіє з іншими програмами, що дозволяє швидко, якісно та ефективно обмінюватися данними та безперебійно працювати.
SOFiSTiK це, зокрема:
-Програмне забезпечення для дизайну мостів
-Програмне забезпечення для проектування будівель
-Програмне забезпечення для робочого циклу ВІМ
-Програмне забезпечення для проектування опалубки та планування армування
-Підтримка проекту
Студентсько-викладацький колектив будівельного факультету СНАУ також щиро вдячний пану Radosław Leusz та пані Anzhelika Krylova за ініціативу в співпраці та прагненні інтегрування європейського програмного забезпечення до навчального процесу в Україні.