Нарада щодо стратегії розвитку будівельного факультету СНАУ

Нещодавно на будівельному факультеті відбулася  нарада з питань стратегії розвитку факультету, питань освітнього процесу, зміни кадрової політики та стану акредитації освітніх програм. Головуючим був ректор СНАУ Володимира Ладика, присутні проректор з навчально-педагогічної роботи Валерій Жмайлов та проректор з  наукової роботи Юрій Данько, колектив будівельного факультету на чолі з деканом Людмилою Циганенко.

Акцентом зустрічі було формування політики кадрового потенціалу, особистої відповідальності викладачів при проведенні освітнього процесу під час воєнного стану в країні, посилення наукового напряму діяльності факультету в рамках освітньої програми «Будівництво та цивільна інженерія» ОС Магістр та підвищення кваліфікації на виробництві, що дозволить колективу акумулювати фаховий потенціал для підготовки висококваліфікованих фахівців із здобувачів освіти.

Також піднімалося питання формування стратегії розвитку професійної освіти архітектурно-будівельного напрямку Сумським НАУ, що наразі є найактуальнішим питанням для північного сходу України. Це дозволить об’єктивно оцінити потенціал та потребу будівельної галузі у фахівцях різних щаблів освіти та з’єднати їх в послідовну ланку підготовки  висококваліфікованого фахівця для підприємств Сумщини.