27 вересня 2023 року на базі Сумській школі №12 відбулася наукова конференція, де зібралися школярі 10 та 11 класів у кількості 40 учнів. Серед запрошених був представник факультету будівництва та транспорту,  викладач кафедри архітектури та інженерних вишукувань –  Андрух Сергій Леонідович з метою проведення профорієнтаційноі роботи з учнями випускних класів і поширення  інформацієюї щодо перспектив навчання на нашому факультеті.

У своєму виступі він акцентував увагу на позитивних аспектах та перспективах спеціалізації у будівельній галузі, яка буде важливою в майбутньому. Студенти отримали можливість ознайомитися з  напрямами навчання  на факультеті будівництва та транспорту, серед яких:

1. “Будівництво та цивільна інженерія”, де можна отримати освіту, орієнтовану на організацію заходів щодо проектування, створення, експлуатації, зберігання та реконструкції будівельних об’єктів і систем.

2. “Архітектура та містобудування”, що акцентує на формуванні креативної особистості та підготовці фахівця для проектування об’єктів архітектури та містобудування, базуючись на творчому підході до архітектурних рішень.

3. “Транспортні технології (за видами)”, які включають організацію та управління транспортними процесами та системами, а також вирішення актуальних завдань у сфері автомобільних перевезень.

Ця конференція надала учням унікальну можливість отримати важливу інформацію щодо майбутнього навчання та кар’єрних перспектив в цілому, і, зокрема, у будівельній та транспортній галузях.