НОВЕ ПАРТНЕРСТВО БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Наразі в Україні швидкими темпами набирає обертів загально національний проект «Велике будівництво» — масштабної розбудови якісної інфраструктури України, будівництва та реконструкції об’єктів якого засновано на принципах енергоефективності та високої якості. В той же самий час, функціонування інфраструктури не можливе без  якісних та сучасних доріг. Саме тому, за підтримки ректора Ладики Володимира Івановича Будівельний факультет Сумського національного аграрного університету продовжує співпрацю з провідними підприємствами області дорожньо-будівельного напрямку, що будуть нову та оновлюють існуючу дорожню інфраструктуру Сумської області.

Так, 19.04.2021 пройшла зустріч з представниками ТОВ Торговий дім «Дінастія» та ТОВ «Норд-трек» , що займаються дорогами північної та північно-східної частини Сумської області. Представники факультету ознайомилися з матеріальною базою дорожньо-будівельної компанії, відвідали стаціонарний бетонний завод марки «POWERMIX60» виробництва Туреччини, мобільний асфальтобетонний завод марки «BENNINGHOVEN» виробництва Германії, та сертифіковану пересувну лабораторію перевірки якості будівельних сумішей та матеріалів. Відвідали будівництво дороги для ознайомлення з сучасною будівельною  технікою від провідних виробників VOGELE, MAN, Caterpillar, JBC що була задіяна в процес будівництва.

Під час обговорення було зрозуміло, що наразі, потужним дорожньо-будівельним компаніям бракує молодих  спеціалістів різного спектру даного напрямку, які б володіли спеціалізованими знаннями та мали практичний досвід. Будівельний факультет випускає спеціалістів промислового та цивільного будівництва, в навчальний план яких входять освітні компоненти, що затребувані в дорожньому будівництві, тому  студентами та випускниками нашого факультету були зацікавлені представники виробництва. Запорука фахового спеціаліста в поєднанні теоретичних знань та практичних навичок, тому при обговоренні було сформовано основний напрямок співпраці, що пов’язаний, в першу чергу, з отриманням студентами будівельного факультету практичних навичок в галузі геодезичних вишукувань та кошторисних розрахунків. Підписаний договір о співпраці дозволить виробничникам отримати у майбутньому випускників, що будуть відповідати їх вимогам до фахівців в певній галузі, а нашим абітурієнтам ,ще навчаючись, працювати на провідних підприємствах, отримувати практичні знання та мати можливість працевлаштування ще під час свого навчання.