On-line лекція на тему “Стале будівництво”
3 червня 2021 року на будівельному факультеті відбулася он-лайн лекція на тему “Стале будівництво”. Захід організовано спільно будівельним факультетом СНАУ та ГД ООН в Україні. Лекція була проведена спільно Тетяною Сахарук, генеральною директоркою ГД ООН в Україні та Мариною Сніжинською.
Сприяння досягненню цілей сталого розвитку ООН – це один із основних принципів сталого розвитку СНАУ, задекларований в Стратегії розвитку Сумського національного аграрного університету.
Освітні програми будівельного факультету в рамках спеціальностей 191 та 192 при розробці освітніх компонентів корелюють тематику освітніх компонентів із принципами сталого розвитку в будівництві.
Викладачі та студенти будівельного факультету щиро вдячні за можливість спілкування з ГД ООН в Україні та за отриману інформацію, яка сприяє баченню розвитку будівельної галузі в майбутньому.