На минулому тижні на будівельному факультеті СНАУ пройшов  захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти ОС Магістр спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”.

Незважаючи на значні труднощі, складний графік вимкнення електроенергії у Сумському регіоні -4/+2 з аварійними відключеннями, що припали саме на цей тиждень, будівельний факультет та здобувачі освіти змогли зорганізуватися та на відповідному рівні провести підготовку до захисту та  безпосередньо провести захист кваліфікаційних робіт.

Здобувачі освіти мали можливість захистити свої роботи як у режимі офф-лайн так і з використанням дистанційних технологій.

Студенти магістратури будівельного факультету СНАУ вкотре доводять свою самостійність та наполегливість, спроможність ефективно навчатися в умовах невизначеності та воєнного стану. Дипломні роботи були виконані на достатньому теоретичному та практичному рівні, здобувачі вищої освіти показали  знання та вміння застосовувати сучасні інженерні та наукові підходи, методології та методики дослідження.

Вітаємо наших студентів з успішним закінченням магістратури. Бажаємо нашим молодим фахівцям втілити свої теоретичні знання в практичну діяльність з відбудови нашої країни.