Завершальним кроком в навчанні здобувачів вищої освіти освітнього ступеня “Бакалавр” є захист кваліфікаційних робіт. Це важливий результат усієї навчально діяльності, саморозвитку, що тривав весь період навчання, проходив під дбайливим та конструктивним керівництвом висококваліфікованих викладачів факультету будівництва та транспорту.

На минулому тижні на факультеті будівництва та транспорту розпочався захист кваліфікаційних робіт освітнього ступеня  “Бакалавр” спеціальності 192 Будівницво та цивільна інженерія. Здобувачі освіти вкотре продемонстрували свою здатність реалізувати свої знання в самостійний проект. Знання сучасних конструктивних та технологічних рішень,  спеціалізованого компьютерного програмного забезпечення  дозволило здобувачам освіти виконати кваліфікаційну роботу на досить високому рівні та представити її на розгляд екзаменаційної комісії.

Бажаємо нашим студентам успішного захисту та подальшого навчання у  магістратурі,  долучитися до висококваліфікованої команди фахівців у сфері будівництва, які відбудують нашу країну.   Бажаємо всім нашим студентам  самореалізації в цьому житті, блискучої кар’єри і вірної любові до своєї професії.