14 грудня 2023 року почався захист кваліфікаційних робіт СО Магістр ОПП «Будівництво та цивільна інженерія» що буде тривали на протязі двох тижнів.

Головою ДЕК був д.т.н., професор  Пашинський В.А., професор кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва Центральноукраїнського національного технічного університету

Здобувачі освіти презентували свої наукові та дослідницькі розробки, що стосуються найбільш актуальних питань будівельної галузі: питанням підвищення енергоефективності будівель, обстеження та реконструкція будівель та споруд що пошкоджені від час військових дій  з метою їх відновлення, та іншим не менш актуальним питанням .

Бажаємо успіху здобувачам освіти та чекаємо їх в лавах фахівців з проектування, відновлення та відбудові України.