12 березня 2021 року пройшла зустріч представників будівельного факультету та фахівців групи компаній «RGM group». Ця зустріч була продовженням попередньої зустрічі 11 березня 2021 року, що відбулася на базі будівельного факультету СНАУ в рамках налагодження співробітництва з виробничими підприємствами Сумщини.
Від будівельного факультету на зустрічі були присутні декан Циганенко Л.А., завідувач кафедри будівельних конструкцій Душин В.В., завідувач кафедри будівельного виробництва Гасій Г.М., доцент кафедри будівельних конструкцій Мукосєєв В.М. та представниця студентського самоврядування Тимошенко В.
Зустріч виявилася дуже плідною, а під час обговорення було сформовано основний напрямок співпраці, що пов’язаний, в першу чергу, з отриманням студентів будівельного факультету практичних навичок на майданчиках «RGM group».
В проходженні практики будуть приймати участь студенти 2 та 3 курсів ОС бакалавр та 1 та 2 курсів ОС магістр з двох спеціальностей 191 «Архітектура та містобудування» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія».
Виробничники були зацікавленими студентами обох спеціальностей, бо компанії, що входять до «RGM group», а це ТОВ «Гелікон груп», ТОВ «Сумимостобуд», ТОВ «Роад Констракшн» та лабораторія «Кластер Інжиніринг» займаються напрямками, що охоплюють великий спектр будівельних послуг, від виробництва дрібноштучних залізобетонних виробів, будування та ремонтування доріг та мостів до дослідження якості будівельних матеріалів, розробці проектів доріг та елементів благоустрою.

В рамках зустрічі були підписані договори та меморандум про співпрацю, що дозволить будівельному факультету СНАУ заручитися підтримкою потужної компанії міста Сум, а фірмам, що входять до «RGM group» отримати у майбутньому випускників, що будуть відповідати їх вимогам до фахівців в певній галузі.