Щорічно у першу неділю жовтня вся Україна святкує День працівника освіти — професійне свято всіх тих, хто причетний до навчання чи виховання майбутнього покоління. Тих, хто «оре педагогічну ниву, сіє розумне і вічне» –  Його величність Викладач…

Про роль і високе призначення педагога напередодні професійного свята усіх освітян згадували і в нашому університеті. 30 вересня 2022 року для привітання педагогічного складу Сумського національного аграрного університету  відбулася святкова подія, яку розпочав Володимир Ладика – ректор Сумського національного аграрного університету. Він  розповів про визначні успіхи нашого навчального закладу, про визнання його одним із кращих аграрних ВНЗ України (ІІ місце!!!) та привітав викладацький колектив зі святом.

Під час святкової події були відзначені та отримали грамоту від Ректора  найкращі викладачі нашого навчального закладу за сумлінну працю та творчі здобутки в освітній діяльності. З будівельного факультету грамотою був відзначений старший викладач кафедри будівельних конструкцій Геннадій Циганенко!(Наші щирі вітання!).

Студенти теж прийняли активну участь , вони привітали педагогічний склад СНАУ:

у виконанні студентів лунали українські запальні пісні; позитивом зарядив студентський ансамбль сучасного бального танцю «SWAY» українськими народними та сучасними танцювальними номерами;  гумористичний         відеоролік за участю викладачів університету, який відзняли студенти, зірвал овації та супроводжувався щирими посмішками.

Професія педагога складна та неоцінена.

Дякуємо педагогічний склад за цю почесну і шановну працю!

Бажаємо творчих успіхів, наснаги та добробуту!