За підтримки ректора Ладики Володимира Івановича Будівельний факультет Сумського національного аграрного університету посилює співпрацю з провідними підприємствами області.

Так, 11.03.2021 року на базі СНАУ пройшла зустріч з представниками ТОВ «Роад Констракшн», що входить до групи компаній «RGM group». «RGM group» є одним із провідних підприємств регіону, яка виконує повний цикл дорожньо-будівельних робіт, починаючи від проектування доріг та мостів, і закінчуючи введенням в експлуатацію.
Представники ТОВ «Роад Констракшн» ознайомилися з матеріально-технічною базою СНАУ, відвідали сучасні міжфакультетські лабораторії та smart-полігон інженерно-технологічного факультету, практичну лабораторію геодезії та землеустрою, які наочно показали, що співпраця бізнесу з університетом, це запорука формування конкурентно спроможного випускника як майбутнього фахівця.
Представники ТОВ «Роад Констракшн» завітали до нас, де зустрілися зі студентами, ознайомилися з матеріальною та науково-педагогічною базою будівельного факультету СНАУ, впевнилися, що будівельний факультет має потужну студентську команду, яка готова отримувати знання на виробництві, підвищуючи таким чином свій практичний досвід.
Підсумком зустрічі стала домовленість про відвідування ТОВ «Роад Констракшн» представниками будівельного факультету для покращення взаємодії та підписання низки угод, що стануть офіційним підґрунтям для подальшої співпраці.