Презентація нового видання про видатного українського архітектора Сергія Тимошенка для студентів архітекторів

20 червня 2023 року у конференц-залі  бібліотеки СНАУ відбулася зустріч студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» з істориком, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії СумДУ, членом товариства історії дипломатії і міжнародних відносин та Національної спілки краєзнавців України Власенком В.М. Валерій Миколайович презентував і подарував бібліотеці СНАУ примірник нового видання книги-альбому «Сергій Тимошенко. Повернення». Книга присвячена видатному українському архітектору і громадському діячу Сергію Тимошенку (1881-1950), імꞌя  якого було надовго викреслене з вітчизняної історії архітектури, попри його значний внесок в розвиток національних традицій і стилістики в українському та зарубіжному зодчестві. Вподовж свого творчого життя С.Тимошенко був одним з найяскравіших провідників національної ідеї в архітектурному середовищі першої половини ХХ століття.

Презентація супроводжувалась демонстрацією численних архітектурних обꞌєктів, унікальних  реалізованих і нереалізованих проєктів, креслень, більшість з яких публікується вперше.