Проект «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)»

В рамках проекту «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)», що був попередньо підтриманий академічним фондом DААD (Німеччина), Сумський  НАУ пропонує студентам бакалаврату, а також абітурієнтам магістратури будівельного факультету можливість паралельного он-лайн навчання українських студентів у німецькому університеті.

Мета проекту: основною метою є підвищення атрактивності навчальної пропозиції українських партнерських університетів для студентів, які навчаються в Україні
Термін реалізації проекту липень-грудень 2022 р.

ВНЗучасники проекту:
University of applied sciences Weihenstephan-Triesdorf (HSWT) https://www.hswt.de/;
Sumy National Agrarian University;

Основні заходи, заплановані проектом:
– Організація он-лайн навчального семестру для студентів українських партнерських університетів (із залученням викладачів HSWT та ВНЗ України)
– Підвищення кваліфікації українських викладачів у сферах дидактики, студентоцентрованого навчання та організації он-лайн занять

З метою організації віртуального навчального семестру студенти українських університетів будуть офіційно зараховані до HSWT як студенти за обміном на період вересень-грудень 2022 р. та продовжуватимуть своє навчання в Україні.

Серед  переліку дисциплін студенти можуть обирати від 10 (мінімум) до 30 (максимум) ECTS.

Мова навчання: англійська, українська.

Навчальні кредити, які будуть отримані кожним студентом, мають бути зараховані відповідними факультетами українських ВНЗ.

З метою навчання на віртуальному семестрі бюджетом проекту передбачено 160 стипендій для студентів українських партнерських університетів (200 € на місяць, 800 € на семестр). Стипендіати будуть відібрані відповідною стипендіальною комісією. Право на стипендію згідно правил ERASMUS+ матимуть студенти, які успішно склали мінімум один курс 5 ECTS. Студенти, які не отримають стипендію, також зможуть навчатися, але мають сплатити 53 € збір студентської профспілкової організації.

За детальною інформацією  звертайтеся до деканату будівельного факультету

budfacultet@gmail.com