Профорієнтаційна робота викладачів будівельного факультету серед випускників та студентів Сумського будівельного коледжу. Екскурсія по університету та факультету

У четвер 24 листопада студенти-архітектори 4 курсу Сумського будівельного коледжу у рамках технологічної практики відвідали Сумський національний аграрний університет. Наш виш є єдиним в області, що має кафедру архітектури та готує майбутніх фахівців цієї галузі. Тому відвідини СНАУ – це не лише екскурсія до одного з найкрасивіших університетів регіону, а й можливість довідатися більше про навчання та почерпнути нового досвіду для себе у сфері проєктування, побачити зразки робіт колег-студентів.

Під час візиту групи побували в корпусі економіки та менеджменту, де оцінили цікаве з точки зору планування вирішення міжповерхової комунікації за допомогою повітряних пандусних переходів та на власні очі побачили прийом зміщення поверхів.

Доцент і завідувач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Бородай Д.С., Народний художник України Чередніченко О.М. та старший викладач Бородай С.П. провели профорієнтаційну бесіду, познайомили студентів коледжу з особливостями навчання у виші, продемонстрували студентські проєкти, вироби, аби надихнути їх на нові починання.

Наостанок, екскурсійна група прогулялася величезною територією СНАУ, проаналізувавши її планувальне вирішення, зонування і звернувши особливу увагу на ландшафтну організацію ділянки та малі архітектурні форми, що доповнюють образ території.