Проведення майстер-класів спеціалістами-практиками

5 квітня 2021 року на будівельному факультеті відбувся майстер-клас від Шпоти Вадима Валерійовича, директора підприємства-стейкхолдера, з яким укладено Договір про співпрацю – НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “БУДІВЕЛЬНА НАУКА” АКАДЕМІЇ БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ для студентів першого магістерського курсу (група ПЦБ 2001-1 м). Тема он-лайн лекції була присвячена обстеженню та реконструкції об’єктів в місті Суми, які виконувало НВП “Будівельна наука”. Такими об’єктами , зокрема, були універмаг “Київ” та будівля Сумської державної адміністрації.

Висловлюємо щиру подяку директору НАУКОВО-ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА “БУДІВЕЛЬНА НАУКА” АКАДЕМІЇ БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ Шпоті Вадиму Валерійовичу за змістовний і цікавий майстер-клас.