Розгляд освітньо-професійної програми підготовки за другим рівнем вищої освіти спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія”
02 квітня 2021 року на будівельному факультеті відбулася чергова зустріч зі стейкхолдерами освітньої програми. Зокрема було обговорено освітню програму «Магістр» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». У зустрічі прийняли участь стейкхолдери від будівельних підприємств Сумщини, проектна група освітньої програми, викладачі з групи забезпечення програми, випускники магістри минулих років та студенти-магістранти поточного магістерського курсу.
Зустріч пройшла плідно та конструктивно. Гарантом освітньої програми було представлено оновлений варіант програми , в якому було враховано попередні зауваження стейкхолдерів – роботодавців.