ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОС “МАГІСТР” ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 191 “АРХІТЕКТУРА ТА МІСТОБУДУВАННЯ”
На факультеті будівництва та транспорту СНАУ відбувся захист кваліфікаційних робіт за спеціальністю 191 “Архітектура та містобудування” РВО “Магістр”. Здобувачами освіти були представлені грунтовні наукові роботи та проектні розробки за актуальними тематиками, які головним чином присвячені сучасним проблемам архітектури та містобудування північно-східного регіону України в цілому та зокрема міста Суми та Сумської області. Вітаємо магістрів архітектури з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо творчих успіхів у подальшій професійній діяльності та відбудові нашої країни!
Щиро дякуємо голові екзаменаційної комісії доктору архітектури, професору, завідувачу кафедри архітектури будівель та дизайну Національного університету “Полтавська політехніка” імені Юрія Кондратюка Володимиру Ніколаєнко за професійну оцінку кваліфікаційних робіт, який відзначив високий рівень підготовки магістрів архітекторів в Сумському НАУ!
.