Семінари та фахове підвищення кваліфікації на будівельному факультеті

Незважаючи на воєнний час, науково-педагогічні працівники будівельного факультету регулярно  проходять підвищення кваліфікації.  Семінари, які відвідали наші викладачі, охоплюють різні сфери наукової  та викладацької діяльності: від академічної доброчесності до інтеграційних процесів у системі вищої освіти:

«Академічна доброчесність в університеті» у міжнародному центрі  відродження: Оксана Юрченко

«Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики» ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 “AICE-With Academic integrity to EU values:step by step to common Europe” –- Валерій Луцьковський

«Академічна доброчесність та рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи» у межах проекту ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-101048055 “AICE-With Academic integrity to EU values:step by step to common Europe”  – Станіслав Роговий, Наталія Срібняк

“Interactive technologies of blended learning in educational institutions, based on European Union and Ukraine’s experience” Наталія Срібняк, Сергій Галушка, Людмила Богінська.

“Аcademic integrity in the training for masters and doctors of philosophy (PHD) in the countries of the European Union and Ukraine” – Людмила Богінська

семінар “SOFiSTiK“ (Нюрнберг, Німеччина) фірми BP AMARAD RADOSŁAW LEUSZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (м.Гданськ, Польща) – викладачі : Срібняк Н.М., Циганенко Л.А., Циганенко Г.М., Роговий С.І., Душин В.В., Мукосєєв В.М., Дутов О.В., Драник О.І., Резніченко Є.А., Луцьковський В.М., Богінська Л.О., Юрченко О.В., Новицький О.П. та студенти  будівельного факультету різних курсів спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Фахове підвищення кваліфікації у провідних науково-виробничих підприємствах, науково-дослідних інститутах та будівельних організаціях науково-педагогічних працівників факультету є одним з головних аспектів:

Циганенко Г.М., Роговий С.І., Циганенко Л.А., Дранік О.І., Мукосеев  В.М., Роговий С.І., Богінська Л.О

Обов’язково приймаємо участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації

12.10.2022-19.11.2022 (онлайн частина та 20-26.11.2022 – офлайн частина в Німеччині, м. Кельн у німецькому освітньому центрі Carl Duisberg Centren gGmbH (CDC) в м. Кельні (Hansaring 49-51, 50670 Cologne)) по програмі Федерального міністерства економіки та захисту клімату Німеччини (BMWK) для менеджерів Fit for partnership with Germany – – Новицький Олександр.