СНАУ ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З RGM GROUP

Сумський національний аграрний університет підписав Меморандум про співпрацю з дорожньо-будівельною групою компаній RGM Group.

RGM Group – компанія із Сум, що спеціалізується на будівництві доріг і мостів, виробництві продукції для дорожньої інфраструктури, реалізації будівельних матеріалів та наданні послуг спецтехніки (більше за лінком: https://rgm-group.com.ua/ ). Наприкінці листопада минулого року делегація RGM Group відвідала Сумський національний аграрний університет з ціллю ознайомитися з перспективами співпраці та налагодити комунікацію між компанією та закладом освіти (більше за лінком: https://snau.edu.ua/snau-vidvidala-delegaciya-kompani%d1%97-rgm-group-2/ ). Першою сходинкою до реалізації обговореного стало підписання 22 січня 2024 року Меморандуму про співпрацю між Володимиром ЛАДИКОЮ, ректором СНАУ, та Яною СЄЛІНОЮ, виконавчим директором групи компаній RGM Group.

Делегація RGM Group на підписанні складалася з 4 осіб, які безпосередньо будуть долученими до реалізації умов Меморандуму. Серед них Яна СЄЛІНА, виконавчий директор групи компаній RGM Group, яка, до речі, є ще й випускницею Сумського НАУ, Андрій ДОДЕНКО, технічний директор, Наталія ПЕТРОВА, директор з персоналу, та Любов КАРПЕНКО, директор із комунікацій та зв’язків з громадськістю.

Від Сумського національного аграрного університету участь у зустрічі брали, крім керівництва в обличчі ректора закладу освіти Володимир ЛАДИКА та проректорів Юрія ДАНЬКА та Ігоря КОВАЛЕНКА, ще й представники факультету будівництва та транспорту на чолі з деканом Олександром СОЛАРЬОВИМ, який і став ініціатором початку співпраці з RGM Group, та декан факультету економіки і менеджменту Маргарита ЛИШЕНКО.

Основним мотиватором процесу співпраці Сумського НАУ і, зокрема, факультету будівництва та транспорту з RGM Group став декан Олександр СОЛАРЬОВ, який здобув посаду зовсім нещодавно, але вже встиг зробити успішні кроки до розвитку та удосконалення освітнього процесу і матеріально-технічної бази. Олександр Олексійович подякував співробітникам компанії та запропонував алгоритм роботи: підписання Меморандуму, обговорення карти співпраці та екскурсія матеріально-технологічною базою:

«Радий, що делегація RGM Group уже не вперше відвідує наш університет. Сподіваємося, що наша систематична співпраця дасть успішний результат.»

Перед підписанням Меморандуму вітальне слово мав ректор Сумського національного аграрного університету Володимир ЛАДИКА, який наголосив на бажаних аспектах співпраці, а ще розповів про історію факультету будівництва та транспорту:

«Маємо звернути свою увагу й на будівництво в сільському господарстві, щоб поєднати аграрне спрямування університету й співпрацю з компанією, хоча б на рівні громади. Важливо, щоб СНАУ та RGM Group доповнювали одне одного та слідували американському принципу «навчи вчителя».»

У перспективі співпраці переконана й виконавчий директор групи компаній RGM Group Яна СЄЛІНА:

«Ми беремо на себе зобов’язання бути доречними і корисними для вас. Ми будемо максимально брати участь в освітньому процесі, надаючи свої знання та досвід, які набули за роки праці. Хочемо передавати молоді конкретні практичні кейси з життя.»

Шляхом обговорення присутні створили спільний робочий план на 2024 рік. Крім самого завдання, у документі вказано ще й відповідальних осіб та термін виконання, що значно полегшить комунікацію та менеджмент між сторонами. Тут і спільні наукові дослідження, лекції та зустрічі. Більш того, планується створення ескізних планів будівель і споруд, генеральних і технічних планів, а ще подальше працевлаштування студентів СНАУ в групі компаній RGM Group.

Наприкінці делегація разом зі співробітниками університету оглянула техніку, яку в рамках співпраці RGM Group вже передали факультету будівництва та транспорту, а саме сучасний каток та асфальтоукладач, та нову обладнану Бізнес-школу на базі факультету економіки і менеджменту.