Декілька років поспіль Сумський національний аграрний університет підтримує вже традиційну, неймовірно цікаву подію – #ЛІТОУСНАУ для можливості ознайомлення школярів з університетом. До цієї події долучився і будівельний факультет, який організував цікаву та захоплюючу екскурсію в рамках цієї пізнавально-розважальної програми, яка змогла показати різнобіччя будівельної науки: від лабораторії будівельних конструкцій  до класу архітектурного проектування де школярі змогли відчути себе трошки інженером та архітектором.

Відвідувачі клубу ULIK та учні 4 класу ЗОШ № 1 міста Суми  з неприхованим інтересом слухали розповідь завідувача лабораторії про сучасні будівельні матеріали, вони мали змогу прийняти участь у невеличких дослідженнях   та продемонстрували не абияку досвідченість в знанні будівельних матеріалів, жваво розповідаючи про те, які засоби будівництва вони знають і як їх використовувати. Після цього вони відвідали  комп’ютерну лабораторію кафедрі архітектури та інженерних вишукувань. Тепер школярі знають, що роботі інженера – будівельника передує кропітка праця архітектора: від виникнення ідеї до побудови макету майбутньої будівлі. Їм показали макети будівель, рисунки студентів, діти на власні очі побачили процес перетворення ідеї у проект, готовий до розробки інженерами-будівельниками для втілення її в життя. Несподіванкою для школярів було те, що їм була дана можливість власноруч змоделювати просте своєрідне дитяче місто з простих геометричних фігур в програмному комплексі 3D Studio Max. Захопленню не було меж!

Викладачі та студенти будівельного факультету завжди готові відкрити таємниці професії, визначити її плюси та користь для суспільства. Ми впевнені, що пройде декілька років і ми радо зустрінемо нових абітурієнтів на нашому факультеті.