Співпраця GRAPHISOFT CENTER UKRAINE та будівельного факультету Сумського національного аграрного університету
Розробник Archicad, компанія GRAPHISOFT, безкоштовно надає навчальні ліцензії для студентів, викладачів та навчальних закладів. Навчальна версія програми не має функціональної різниці із комерційною. Тобто, ви так само можете користуватися Модулями, працювати у TeamWork та використовувати усі можливості програми. Єдина відмінність — навчальна версія має спеціальні водяні знаки «Виконано у навчальній версії Archicad», що супроводжують увесь проєкт та проєктну документацію, виконану в Archicad. Файли, створені у навчальній версії, можна відкрити у комерційній тільки у навчальному режимі. Єдине обмеження — копіювання файлів.
7 квітня 2021 року відбулася он-лайн зустріч з представниками компанії GRAPHISOFT CENTER UKRAINE та членами проектних (робочих) груп освітніх програм спеціальностей 191 “Архітектура та містобудування” та 192 “Будівництво та цивільна інженерія” на будівельному факультеті.
Ліцензування студентських версій програмних комплексів, які використовують в навчанні студенти будівельного факультету є надзвичайно важливим питанням.
Зокрема на зустрічі мова йшла про співпрацю між зазначеним сторонами за декількома напрямками:
– Укладення Договору про про співпрацю між GRAPHISOFT CENTER UKRAINE та СНАУ;
– Надання будівельному факультету СНАУ студентських ліцензій на програмний комплекс Archicad;
– Сертифікація викладачів – як отримати навчальні ліцензії Archicad для викладачів
– BIM Cloud для Сумського національного аграрного університету