https://snau.edu.ua/sumskij-nau-iniciyuye-dialog-osviti-vladi-ta-biznesu-u-sferi-mistobuduvannya-ta-arxitekturi/

 

ВІДБУВСЯ ФОРУМ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО. ДОРОГИ» НА БАЗІ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ СНАУ

Тематика будівництва наразі стала ще актуальнішою, адже це масштабна розбудова якісної інфраструктури.
Сьогодні на початку проведення форуму учасники ознайомилися зі смарт–полігоном СНАУ, де Соларьов О.А., виступив з темою «Практична складова в курсовому та дипломному проектування інженерів».
На пленарному засіданні зі вступного слова важливу тему підтримав голова Сумської обласної облдержадміністрації Живицький Дмитро Олексійович.
У ході проведення було заслухано ряд наступних виступів: Заступник голови Сумської ОДА Клименчуков О.В., презентував стратегію великого будівництва на Сумщині 2021-2025; Директор ДП «ДерждорНДІ» Безуглий А.О., виступив з темою «Наукове супроводження проектів будівництва доріг та інфраструктури»; Перший заступник директора ДП «ДерждорНДІ» Цинка А.О., презентував останні зміни до нормативно–правових документів, що регламентують здійснення ремонтно–будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування; Ректор Сумського НАУ Ладика В.І., розповів про підготовку кадрів від робітничих до менеджерських професій; Декан будівельного факультету Циганенко Л.А., презентувала нову освітню програму «Автомобільні дороги та транспортні споруди»; Виконавчий директор RGM груп Макарюк О.О., ознайомив з темою «Експлуатація доріг та їх проектування»; Директор підприємства «Безпека доріг» Тютюнник В.А., презентував новітні технології у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху»; Представництво «Онур Тааххмут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет ве Санаї Анонім Ширкеті» та ТОВ «Онур конструкціон Інтернешнл», з темою «Дороженє будівництво в Україні».
Важливим питанням форуму було підписання двох меморанудумів, а саме: між Сумською обласною державною адміністрацією та ДерждорНДІ щодо співпраці та між СНАУ та Держдор НДІ щодо співпраці в організації, розробці та методичній підтримці навчальної програми спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія «Автомобільні дороги та транспортні споруди».
А також підписання договору про співпрацю між: RGM груп та СНАУ; АМК РЕМ-буд та СНАУ.

 

 

 

Нарада з питань якості підготовки фахівців для будівельної галузі за участі Асоціації будівельних підприємств, Гільдії архітекторів м. Суми та Сумської області (18.02.2021 р)

На базі будівельного факультету СНАУ 18 лютого 2021 року відбулася нарада з питань якості підготовки фахівців для будівельної галузі за участі Асоціації будівельних підприємств, Гільдії архітекторів м. Суми та Сумської області. Асоціація представлена провідними будівельними компаніями Сумщини та архітектурними майстернями.
До дискусії також залучилися представники Облдержадміністрації та представники влади міста Сум. Було обговорено питання щодо підвищення рівня практичної підготовки студентів факультету, були висловлені побажання щодо напрямків удосконалення освітніх програм для майбутніх інженерів-будівельників. Асоціацію зустрічали ректор Володимир Ладика, представники ректорату, викладачі факультету та волонтери-студенти.