СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ НАВЧАННЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ МІЖНАРОДНОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

В рамках проекту «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)» http://surl.li/favur, що був попередньо підтриманий академічним фондом DААD (Німеччина), здобувач освіти 2-го магістерського рівня спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Колос Дмитро прийняв участь у цьому проекті міжнародно студентської мобільності.

В проекті також прийняла участь здобувачка 1-го , бакалаврського рівня навчання Ткаченко Анастасія.

Здобувачі  успішно пройшли  навчання  впродовж першого семестру 2022-23 навчального року.

Дмитро Колос проходив курси Project management та Business economics. Здобувачем було відмічено, що викладачі є майстрами своє справи, добре спілкуються  із студентами та доступно доносять  інформацію ло студентської аудиторії щодо предмету,

Впродовж дня було від 3 до 6 занять. Заняття розпочалися 27 вересня 2022 року, а завершилися 16 грудня 2022 року.

Здобувач зауважив, що залюбки би  прийняв участь ще в  подібному проекті в разі такої можливості.