УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-АРХІТЕКТОРІВ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛІЦ-КОНКУРСІ ЩОДО ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ ПРОСТОРУ МАЙДАНУ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В МІСТІ СУМИ

За сприяння Української академії архітектури та управління містобудування та архітектури в Сумській області було проведено Всеукраїнський студентський бліц-конкурс на кращу пропозицію щодо архітектурно-планувальної організації громадського простору Майдану Незалежності в місті Суми. Серед 60 зареєстрованих учасників, свої проєктні пропозиції представили студенти-архітектори факультету будівництва та транспорту СНАУ. Було розроблено 2 пропозиції від студентів групи АРХ 2201-ст. (Антон Хмара, Олена Коштур, Рада Замула, Олександ Денисенко) та АРХ 2201 м. (Максим Кіпрач, Михайло Ткаченко, Богдан Шатіло) під керівництвом викладачів кафедри архітектури доцента Дмитра Бородая та старшого викладача Сергія Бородая. Студентами були розроблено інноваційні проєктні рішення, що враховуюють ідею створення комфортного середовища з максимальним озелененням, формуванням малих архітектурних форм, зон відпочинку. Членами жюрі були відзначені роботи наших студентів та вручені грамоти на заході, що відбувся на території собору св. Софії у м. Києві. Сподіваємося, що запропоновані інноваційні рішення в майбутньому будуть втілені в реальність під час реконструкції центральної площі нашого міста.