СТУДЕНТИ ФБТ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТИ КУРСУ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ
Студенти 3 курсу ОП «Будівництво та цивільна інженерія» СВО «Бакалавр» та 2 курсу СВО «Магістр» отримали сертифікати про походеження курсів в рамках проекту міжнародної студентської академічній мобільності. Проект «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)» http://surl.li/favur підтримано академічним фондом DААD (Німеччина).
Навчання в рамках проекту відбувалося он-лайн під час осіннього семестру. Студенти мали можливість розвинути свої соціальні навички (Soft Skills), що забезпечують відповідні програмні результати навчання за освітніми програмами.
Так, студент 2М курсу ОС «Магістр» Дмитро Колос успішно пройшов навчання за наступними курсами: Business Management та Project Management (Project Planning).
Студентка 3 курсу ОС «Бакалавр» Анастасія Ткаченко успішно пройшла курс English for Studying, Working, and Living Abroad (B2.2), Business Management, Project Management (Project Planning).
Для здобувачів освіти спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» це був новий позитивний досвід, який дав змогу ознайомитися з новими європейськими підходами в освіті, здобути нові знання, розвинути свої соціальні навички і навички спілкування іноземної мовою, що є надзвичайно актуальним на шляху до європейської інтеграції.