Нині стає гарною традицією той факт, що студенти будівельного факультету за обома спеціальностями 191 “Архітектура та містобудування» та 192 “Промислове та цивільне будівництво” щорічно займають призові місця у Конкурсах студентських наукових робіт.

Так, 28 квітня 2021 року в рамках щорічного Конкурсу студентських наукових робіт на базі Київського національного університету будівництва та архітектури в он-лайн форматі відбувся захист наукової студентські роботи зі спеціальності 192 “Будівництво та цивільна інженерія” за темою «Дослідження напружено- деформованого стану вантового покриття центрального ринку».
Виконавцем є студент 1-го магістерського курсу Півторак Дмитро. Керівник роботи – к.т.н., доцент, декан будівельного факультету Циганенко Людмила Анатоліївна.

Робота отримала дипломи ІІ ступеня та увійшла в десятку найкращих студентських робіт по Україні за спеціальністю 192 “Промислове та цивільне будівництво”.

Тема роботи є надзвичайно актуальною, оскільки в місті Суми існує унікальне просторове вантове покриття, яке являє собою покрівлю центрального ринку. Проведені за останні 10 років обстеження просторової оболонки цієї будівлі показали зміни початкової геометричної форми конструктивного рішення покриття. Саме тому, постало питання дослідження роботи вантового покриття центрального ринку для оцінки його працездатності та можливості подальшої експлуатації.

Вітаємо наших студентів та викладачів з черговою перемогою у Конкурсах наукових робіт серед студентів!