СТУДЕНТИ ТА ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ПРЕЗЕНТАЦІЇ КНИГИ “ПРАВОСЛАВНІ ХРАМИ СУМЩИНИ” І ВИСТАВКИ РОБІТ ФОТОХУДОЖНИКА С. КАРНАУХА

У середу 10 січня студенти 1 і 2 рівнів вищої освіти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Сумського національного аграрного університету завітали на презентацію книги «Православні храми Сумщини» та виставку робіт видатного конотопського фотографа Сергія КАРНАУХА, що відбулася в Сумському обласному художньому музеї імені Никанора Онацького. Серед гостей були присутніми також викладачі кафедри Архітектури та інженерних вишукувань: Олександр ЧЕРЕДНИЧЕНКО та Сергій ТАРАНЕНКО.

Захід розпочався зі вступного слова самого митця та коротким екскурсом по його світлинах. До обговорення фотоальбому і кропіткої роботи автора долучилися видатні постаті міста, зокрема і Олександр ЧЕРЕДНИЧЕНКО, Народний художник України, що відмітив високу якість та плідну працю, яка слугуватиме з користю архітектурній галузі області та країни.

Присутні на заході мали можливість дослідити найголовніші сакральні святині нашого регіону: від півдня Охтирщини і аж до крайньої півночі Шосткинщини, осягнувши зодчу спадщину та виокремивши для себе особливості цих самобутніх будівель.

Цікавинкою даного дійства стала досить продумана символічна експозиція робіт: на протилежній стіні від фотографій церков висіли картини храмів, зроблені сумськими художниками, щоб підкреслити взаємопов’язаність творчості, синонімічність вияву форми, яка може проявлятися в різних манерах.

По завершенню офіційної частини молодь з цікавістю пройшлася залами музею, розглянувши інші експозиції та напрацювання майстрів, аби глибше зазирнутися у мистецтво, почерпнути натхнення і творчого запалу для подальших архітектурних звершень.