СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНСПОРТУ – ПЕРЕМОЖНИЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АРХІТЕКТУРНОГО КОНКУРСУ!!! ЩИРО ВІТАЄМО ДІВЧАТ З ПЕРШИМ МІСЦЕМ!!!
СТУДЕНТКИ ФАКУЛЬТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА ТРАНПОРТУ – ПЕРЕМОЖНИЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО АРХІТЕКТУРНОГО КОНКУРСУ!!! ЩИРО ВІТАЄМО ДІВЧАТ З ПЕРШИМ МІСЦЕМ!!!
🏆 Вітаємо з блискучою перемогою! 🏆
Студентки факультету будівництва та транспорту Сумського національного аграрного університету, здобувачки освіти ОПП «Архітектура та містобудування» Оксана Беспалова та Віталіна Глуходід, стали переможницями Всеукраїнського архітектурного конкурсу та вибороли І місце! 🥇
Перемогу дівчатам приніс конкурсний проєкт «Музей нації», розроблений для території Поштової площі у місті Київ. Робота над проєктом вимагала значних творчих зусиль, наполегливості та професійного підходу. За кожним кресленням, ескізом і візуалізацією стояли години пошуків оптимальних рішень, численні доопрацювання та прагнення створити сучасний архітектурний простір, який відображає національну ідентичність та культурну спадщину України.
Висока оцінка журі стала підтвердженням таланту, креативності та професійного потенціалу наших студенток.
Щиро вітаємо Оксану та Віталіну з вагомим досягненням, бажаємо нових творчих звершень, цікавих проєктів і подальших перемог на професійному шляху! 💙💛