На будівельному факультеті пройшла з 16 – 17 листопада 2020 року щорічна студентська наукова конференція. Було сформовано три секції: перша секція – Архітектури та інженерних вишукувань, головуючий д. арх., проф. Височин І.А. проходила в ауд. 225е, початок о 12.30; друга секція – Будівельного виробництва, головуючий д.т.н., доц. Гасій Г.М. проходила в ауд. 437е, початок о 12.30; третя секція – Будівельних конструкцій, головуючий к.т.н., доц. Душин В.В. проходила в ауд. 334е, початок о 12.30.
На виступ студентові було надано 5 хвилин на доповідь та 5 хвилин на обговорення та запитання. В кожній науковій секції було обрано кращу наукову студентську статтю:
Перша секція – обрали дві кращі студентські наукові роботи:
1. Тараненко С.В. Тема наукової роботи: «Особливості розміщення багатофункціональних житлових комплексів у структурі міста»;
2. Гузела К.В. Тема наукової роботи: «Архітектурні особливості сучасних житлових комплексів у забудові Тайваню»;
Друга секція – обрала кращу студентську наукову роботу:
1. Авгонов Ш.С. Тема наукової роботи: «Оценка прочности кладки по результатам испытания раствора в раннем возрасте»;
Третя секція – обрала кращу студентську наукову роботу:
1. Матузка С.С. Тема наукової роботи: «Дослідження роботи вантового просторового покриття».
Вітаємо переможців конференції, кращі наукові роботи представлять наш факультет на всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт за двома спеціальностями: 191 – «Архітектура та містобудування», 192 – «Будівництво та цивільна інженерія».