ТРЕНІНГ ВІД ГО  «ШКОЛА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ» В РАМКАХ СТВОРЕННЯ ЕНЕРГОІННОВАЦІЙНОГО ХАБУ В СУМСЬКОМУ НАУ

Представники факультету будівництва та транспорту та інженерно-технологічного факультету Олександр Новицький, Дмитро Бородай, Віталій Сіробаба та Олександр Савойський прийняли участь в онлайн-тренінгу «Стратегічне та операційне планування», який розроблено експертами ГО «Школа Енергоефективності» на замовлення компоненту «Професійні кваліфікації» проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (2020-2025), що реалізується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Німеччини. Метою тренінгу було засвоєння методології стратегічного та операційного планування, що є першочерговим завданням в рамках створення Енерго-інноваційного хабу в структурі Сумського НАУ, як центру новітніх знань. Програма тренінгу була розрахована на 2 тижні (27.02-05.03.2024), в рамках якої було проведено 3 онлайн-сесії по 5 годин. Тренінг передбачав виконання передтренінгового завдання (презентація щодо потенціалу ВНЗ для створення ЕнІнХабу), виконання в команді поточних практичних завдань, мозкові штурми, виконання домашніх завдань. Науково-педагогічні працівники СНАУ продемонстрували злагоджену командну роботу і гідно представили Сумський НАУ, як надійну платформу для створення  Енерго-інноваційного хабу. Щиро дякуємо ГО «Школа Енергоефективності» за організацію даного заходу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!