Участь академічної спільноти будівельного факультету СНАУ у семінарі “Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики”

Представники будівельного факультету (декан факультету, к.т.н., доцент Циганенко Л.А., к.арх., доц. Бородай Д.С., к. арх., доц. Бородай А.С., к.т.н. доц. Срібняк Н.М., к.т.н., доц. Мукосєєв В.М., к.т.н., доц. Душин В.В., к.т.н. Луцьковський В.М., ) та студенти 191-ї та 192-ї спеціальностей взяли участь у семінарі “Академічна доброчесність у ЗВО: виклики сьогодення та передові практики”, що відбувся 23.05.2022 on-line на платформі Zoom.

Метою семінару був аналіз досвіду формування культури академічної доброчесності та його застосування у подоланні викликів, які постають сьогодні перед закладами вищої освіти в Україні. Після виступу кожного спікеру учасники задавали запитання та отримували вичерпні відповіді, щодо проблеми академічної доброчесності у закладах освіти на основі досвіду України та Європейського Союз.