09.11.2022 у рамках проекту “Rethink waste week” програми “Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС”, що реалізується на базі Сумського національного аграрного університету протягом 7-11 листопада, відбувся дебатний тур студентів  “Circular Economy”.

Загалом налічувалося 8 команд, між якими розподілили 4 теми для дискусії, при чому один з факультетів мав бути “за”, а інший – “проти”. Дебати відбулися за форматом Карла Поппера. Модератором виступила Людмила ВАРЕНИК. Суддівський склад: Ольга РОГОВЕНКО, Дарина ГРОМИЧЕНКО, Дар’я КРАВЧЕНКО.

Команда будівельного факультету –  студенти 1х курсів, активна розвинена молодь, яка хоче бути в  руслі світового тренду у складі: Жевняк Ярослави (група ПЦБ 2201),  Строкач Дар’ї (група АРХ 2201-1) та Бізюкової Катерини (група АРХ 2201-1) також приймала участь у цьому заході.

По підсумкам дебатного туру наша команда зайняла 2 місце!  Вітаємо наших дівчат!

Загальні результати:

Нагороду за найвлучніші аргументи під час дебатного туру  отримала студентка будівельного факультету Ярослава ЖЕВНЯК. Учасниця ділиться враженнями: “Брала участь у дебатах уперше. На майбутнє для себе виокремила декілька факторів, що грають важливу роль на шляху до перемоги. По-перше, потрібно не боятися, не нервувати й поводити себе вільно й розслаблено. По-друге, необхідно правильно розподілити ролі першого, другого та третього спікерів між членами команди. Просто кайфуйте від атмосфери й здобутих знань. Особисто я дуже ціную цей досвід й отримала найяскравіші емоції від дебатного туру. Кожен учасник був по-різному крутий. Щиру вдячність хочу також висловити команді інженерно-технологічного факультету, що стала нашим опонентом, за напружений і веселий для кожного присутнього в залі дебатний тур”.

Дякуємо студентам, модератору, суддям та команді Офісу промоції, які долучилися до  проведення дебатного туру “Circular Economy”. Сподіваємося, що кожен з Вас отримав незабутні емоції та враження!