Участь викладачів факультету у Всеукраїнській науково- практичній конференції “Проблеми надійності та міцності машин і споруд” у Державному біотехнологічному університеті у м. Харків

Виклаладачі факультету будівнитва та транспорту доценти Бородай Дмитро та Бородай Артем 11-12 травня 2023 року за запрошенням колег із Харкова взяли участь у Всеукраїнській науково- практичній конференції “Проблеми надійності та міцності машин і споруд” у Державному біотехнологічному університеті, де нещодавно була запроваджена нова освітня програма “Архітектура та містобудування” за ОС “Бакалавр”. В.о. завідувач акафедри архітектури та інженерних вишукувань Бородай Д.С. у своїй доповіді поділився досвідом створення архітектурної школи на базі аграрного закладу вищої освіти, досягненнями наших здобувачів освіти та перспективами розвитку освітньої програми “Архітектура та містобудування” та взагалі прфесії архітектора в північно-східному регіоні в реаліях післявоєнної відбудови.

Сертифікат учасника Бородай Артем Сергійович Харків