Угода про співпрацю між Ченстоховським технологічним університетом (Польща) та Сумським національним аграрним університетом

В рамках встановлення міжнародних зв’язків з Вищими навчальними закладами Європи відбулося підписання Угоди про співпрацю та налагодження академічних та наукових стосунків між Ченстоховським технологічним університетом (Польща) та Сумським національним аграрним університетом.

Так, предметом Угоди стала співпраця та обмін досвідом в галузі знань 19 “Архітектура та будівництво” в науково – дослідних та освітніх ініціативах, обмін досвідом між професорами, працівниками факультету, адміністративними працівниками, обмін аспірантами та виконання спільних науково – дослідницьких проектів. Також сторони погодились сприяти обміну інституціями та викладачами.

Обидві сторони планують обмінюватися публікаціями, науково-технічними матеріалами, а також науковими журналами, виданими університетами. Для досягнення цілей, передбачених цією угодою, кожні два роки буде розроблятися детальний план співпраці. План буде являти собою додаток до Угоди