Україна – прагнення до якісного навчання студентів
Завтра, 8 вересня 2022 у партнерстві з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (Україна) відбудться он-лайн захід «Україна – прагнення до якісного навчання студентів»
Співорганізатором виступає The UK’s Quality Body for Higher Education
Учасники заходу матимуть можливість ознайомитись з поточними викликами, з якими стикаються та які долають українські ЗВО, котрі, незважаючи на війну у країні, постійно прагнуть до якісного навчання студентів.
Увазі учасників будуть представлені різні точки зору на навчання студентів, які висвітлять проблеми та успіхи в українському секторі вищої освіти. Учасники вислухають колег з Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти (галузевий рівень), а також зможуть почути представників українських закладів і студентів.
У другій половині заходу учасники зможуть взяти участь у групових дискусіях. Вони проаналізують існуючі ініціативи, які підтримують український сектор у Великій Британії, і потенціал для розробки нових ідей, які допоможуть українським колегам підтримувати прагнення до якісного навчання студентів.
Цей захід має на меті:
• Підкреслити постійну роботу сфери вищої освіти України задля покращення якості навчання студентів.
• Презентувати точки зору українських колег на різних рівнях вищої освіти, в тому числі регуляторних органів, викладачів і студентів.
• Представити проблеми і успіхи українських колег у прагненні до якісного навчання студентів.
• Поширювати інформацію про існуючі ініціативи Великобританії, спрямовані на підтримку українських закладів.
• Проаналізувати як британські та українські заклади освіти, співробітники та студенти можуть співпрацювати, щоб розвивати нові ідеї та ініціативи для забезпечення якісного навчання, у той час коли країна перебуває у стані війни.
• Запропонувати шляхи збереження високої якості надання послуг, одночасно підтримуючи студентів і співробітників, які стикаються з екстремальними умовами в національному масштабі.