Урочиста інавгурація в студенти-2021

Студентська інавгурація – це незабутній час для кожного абітурієнта, подія, на якій колишній школяр стає студентом та починає свій шлях до омріяної професії. І від того, як пройде цей день залежить подальше налаштування на навчання абітурієнтів. Саме тому, день урочистої посвяти в студенти був насиченим різними подіями. В першу половину дня 31 серпня було проведено урочисте засідання вченої ради Сумського НАУ, де були присутні такі  почесні гості, як : заступниця голови Сумської обласної державної адміністрації Медвідь Вікторія Юріївна, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Гробова Вікторія Павлівна, депутат Верховної Ради України Ананченко Михайло Олегович, заслужений архітектор України, головний архітектор Сумської області Биков Володимир Борисович, голова Сумської обласної Ради, голова наглядової Ради Федорченко Віктор Михайлович, депутат обласної  Ради Кужель Оксана Василівна. На цьому заході були вручені відзнаки кращим студентам факультетів Сумського НАУ, серед яких була студентка будівельного факультету – Гончар Анастасія Віталіївна та  залікові книжки кращим першокурсникам, серед яких був студент 1го курсу Курганський В.

Друга частина  посвяти в студенти була саме на будівельному факультеті, який почався з проведення  урочистого уроку  «Втілені мрії про Незалежність» та продовжився презентацією кафедр, знайомством зі студентським самоврядуванням будівельного факультету та університету, міжнародними програмами СНАУ, можливостями, що надає університет, правилами внутрішнього розпорядку. Для розуміння мотивів вибору нашого вищого закладу для вступу було проведено анкетування «Мотивація вступу в СНАУ», що, в перспективі, допоможе університету краще розуміти потреби здобувачів вищої освіти.

На ганці головного корпусу була проведена святкова музично-розважальна програма «У вирі студентського життя!»  Насамперед нових студентів привітав  ректор СНАУ Ладика В.І., який зазначив, що країні потрібні добре підготовлені, талановиті фахівці й висловив упевненість у тому, що першокурсники будуть пишатися тим, що вони є студентами СНАУ, добре вчитися і брати активну участь в університетських і міських заходах. До привітань приєднався випускник СНАУ депутат Верховної Ради України Гузенко М.В. з підтримкою нашого своєї alma mater та побажаннями успіхів у навчанні.

Святковий концерт, проведений зусиллями студентів СНАУ, зробив це свято незабутнім. Таким чином студенти, викладачі та адміністрація університету привітали молодь, що прийшла навчатись цього року до університету і стала частиною дружньої та великої студентської сім’ї.

Закінчився цей святковий день розважальною програмою: фото-квестом «Перший залік за кмітливість», розіграшем безпрограшної лотереї та конкурсом малюнку «Моя майбутня професія».

Церемонія залучення до студентського братства 2021 у СНАУ була наповнена  особливою теплотою і душевністю та залишиться в пам’яті наших першокурсників назавжди!