Урочистості з нагоди ДНЯ НАУКИ у м. Суми

Учора в стінах Сумської філармонії відбувся урочистий захід, присвячений Дню науки.
Чудовий захід, під час якого представники різних наукових напрямів діляться своїми здобутками. Факультет будівництва та транспорту презентував розробки напрямів будівництва, архітектури та транспортних технологій. На урочистостях з приводу Дня науки були відзначені науковці та талановита молодь, що роблять значний внесок у розвиток сучасної науки. Так Дипломом переможця конкурсу проєктів молодих вчених Сумської області «Наука для безпеки та сталого розвитку Сумщини», який проходив під патронатом департаменту освіти і науки Сумської ОВА на теренах України, став доцент кафедри транспортних технологій факультету будівництва та транспорту к.т.н. Соларьов Олександр Олексійович. Від щирого серця вітаємо колегу з ПЕРЕМОГОЮ!
Дякуємо владі області, департаменту освіти і науки Сумської ОДА за чудову можливість обміну досвідом та спілкування між науковцями! А головне – дякуємо воїнам ЗСУ, які дають можливість у складний час для держави рухати наукову складову вишу в напрямі розвитку!
Слава Україні!