ВЕБІНАР ВІД КОМПАНІЇ MUK BIM+GIS+ACC. Ефективна взаємодія з даними на етапах життєвого циклу об’єкту

10 листопада 2022 року відбувся вебінар BIM+GIS+ACC. Ефективна взаємодія з даними на етапах життєвого циклу об’єкту. («BIM+GIS+ACC. EFFICIENT INTERACTION WITH DATA AT THE STAGES OF THE OBJECT’S LIFE CYCLE») від компанії MUK.

Спікер вебінару – Максим Мельников (Експерт по рішенням Autodesk (інфраструктура), група компаній MUK).

В заході прийняли участь викладачі факультету  та студенти спеціальності 192 «Будівництво та  цивільна інженерія».

В рамках вебінару було обговорено один з найбільш цінних та складних варіантів інтеграції – поєднання функціональності декількох різних систем в єдиному програмному рішенні, де просторові дані пов’язані з даними проектування чи системами управління активами об’єктів на етапі їх експлуатації. Така необхідність виникає для більш швидкої, прямої та прозорої передачі даних між цими системами. В тісній співпраці розробників програмного забезпечення Autodesk та Esri були створені програмні та веб інтеграції (Autodesk Connector for ArcGIS та ArcGIS GeoBIM), направлені на інтеграцію технології інформаційного моделювання об’єктів будівництва (BIM) та географічних інформаційних систем (GIS).