ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ “БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛІЗНАВСТВО. ФІЗИКО-ХІМІЧНА МЕХАНІКА БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ”

16 жовтня 2023 року на 1-й парі відбулася конкурсна відкрита лекція з дисципліни “Будівельне матеріалізнавство. Фізико-хімічна механіка будівельних матеріалів” за освітньою програмою “Автомобільні дороги і транспортні споруди” у групи АДОР 2301-1 с.т. на тему  “Неорганічні зв’язні речовини”. Лекцію проводив кандидат технічних наук, старший викладач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Андрух Сергій Леонідович. Відповідно наказу ректора щодо осбливостей організації освітнього процесу в осінньому семестрі 2023-2024 навчального року з урахуванням вимог безпеки у воєнний стан відкрита лекція була проводена дистанційно онлайн на платформі Zoom.

На лекції були присутні студенти групи, викладачі кафедри архітектури та інженерних вишукувань та інших кафедр факультету, завідувач кафедри АтаІВ, представники деканату, методист відділу якості освіти, ліцензування та акредитації.

Лекція пройшла на високому рівні. Викладач добре володів матеріалом, цікаво його подав за допомогою інформативної презентації, насиченої ілюстратраціями. Також викладач активно застосовував відеоролики для наочності процесів, про які він розповідав. Студентам та гостям лекції було цікаво.

Після лекції на кафедрі архітектури та інженерних вишукувань відбулося обговорення конкурсного відкритого заняття і одноголосно прийнято рішення визнати рівень проведеної лекції старшим викладачем Андрухом С.Л. високим.