Відкрита лекція на тему «Місто та організація міського простору» від голови правління Сумської обласної організації Національної спілки архітекторів України  Олега Павленко

На будівельному факультеті СНАУ відбулась відкрита лекція у форматі «майстер-клас» на тему «Місто та організація міського простору», яку провів голова правління Сумської обласної організації Національної спілки архітекторів України Павленко Олег Олександрович. Слухачі – студенти спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», з зацікавленістю слухали аналітичні тези досвідченого архітектора-містобудівника та знайомились з презентацією щодо урбаністичних проблем сучасного міста. Дані матеріали доповідач підготував за результатами свого багаторічного професійного досвіду, а також з власних  спостережень та досліджень у багатьох країнах світу. Студентам було цікаво  спостерігати порівняльний аналіз організації міського простору різних європейських міст та міст України, зокрема Сум. Червоною ниткою і головною ідеєю всієї зустрічі проходила теза про архітектуру як комплексну багатогранну діяльність по створенню комфортного середовища перебування людини, про гуманістичну спрямованість архітектурної діяльності як основне її завдання.