ВІДКРИТТЯ МОДЕРНІЗОВАНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ БУДІВЕЛЬНОГО МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА ТА ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

05.10.2023 на факультеті будівництва та транспорту Сумського НАУ відбулося відкриття модернізованої лабораторії будівельного матеріалознавства та дорожнього будівництва. За сприяння адміністрації СНАУ і факультету будівництва та транспорту , а також при підтримці зовнішніх стейкхолдерів (представників бізнесу) було модернізовано зовнішній вигляд, меблі та обладнання лабораторії, представлено зразки сучасних будівельних матеріалів. Модернізація лабораторії є важливим кроком розвитку матеріальної бази факультету, адже в аспекті майбутньої відбудови України застосування сучасних будівельних матеріалів є надзвичайно актуальним завданням фахівців будівельної галузі.