ВИКЛАДАЧІ ФАКУЛЬТЕТУ ЗУСТРІЛИСЯ З МАЙБУТНІМИ ВИПУСКНИКАМИ СУМСЬКОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ МИСТЕЦТВ І КУЛЬТУРИ ІМ. Д.С. БОРТНЯНСЬКОГО

08.02.2024 викладачі факультету будівництва та транспорту СНАУ зустрілися з студентами Сумського фахового коледжу мистецтв і культури ім.Д.С. Бортнянського. Декан факультету Олександр Соларьов ознайомив студентів зі спеціальностями факультету і перспективами подальшого навчання в СНАУ. Заступник декана з профорієнтаційної роботи Олександр Драник надав вичерпну інформацію щодо особливостей вступу. Завідувач кафедри архітектури та інженерних вишукувань Дмитро Бородай поділився детальною інформацією щодо навчання і перспектив подальшого професійного розвитку в галузі Архітектури та містобудування, оскільки саме цей напрямок має творчу спорідненість для випускників коледжу. Народний художник України Олександр Чередниченко ознайомив студентів з особливостями творчого конкурсу, що є складовою частиною вступу.
Чекаємо випускників коледжу на факультеті будівництва та транспорту СНАУ