Вітаємо студентів будівельного факультету СНАУ спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” з призовими місцями у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!!!
А саме: Шаповала Владислава (ІІ місце), Ніфонтову Анастасію (ІІІ місце), Гузелу Карину (ІІІ місце).
Студенти успішно захистили наукові роботи за спрямуванням архітектура будівель і споруд: “Прийоми архітектурно-планувальної організації житлових будинків з обслуговуванням на прикладі м. Суми” (Шаповал В.А., керівник к. арх. Бородай Д.С.), “Архітектурно-планувальна організація гірськолижних комплексів на прикладі Сумської області” (Ніфонтова А.А., Гузела К.В., керівник к. арх. Бородай А.С.).
Захист відбувався в он-лайн режимі за допомогою платформи Google meet на архітектурному факультеті Харківського національного університету будівництва та архітектури. Бажаємо студентам подальших успіхів в навчанні та науковій діяльності!