ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ БАКАЛАВРІВ АРХІТЕКТОРІВ!

І знову ми випустили нових бакалаврів архітекторів!!! 🎉👩‍🎓👨‍🎓✍️ 23 і 24 червня 2021року відбулися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів зі спеціальності 191 “Архітектура та містобудування” на будівельному факультеті СНАУ.

Попри дистанційне навчання всі добре впоралися із непростим завданням і на належному рівні представили свої проекти! Деякі студенти виконали справді дуже цікаві роботи і навіть вразили комісію відеопрезентаціями візуалізації своїх проектів!

Це було дійсно на високому рівні!!! Вітаємо всіх випускників з успішним захистом і дякуємо вам!

Бажаємо успіхів в професії і на творчому шляху та чекаємо в магістратурі для подальшої плідної роботи і співпраці!!!

Окрема велика подяка нашому голові ДЕК Кривцову Олегу Володимировичу , який вже вкотре погоджується головувати у нас на захистах і професійно та дуже компетентно аналізувати і оцінювати кожну роботу і захист кожного студента!